Deloitte
Data aktualizacji: 2023-05-03
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting, Kontroling
angielski

Consultant/Senior Consultant - Zespól Assurance

Warszawa

Nasze wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze doradztwa, audytu finansowego, audytu wewnętrznego lub controllingu (preferowane doświadczenie w dziale doradztwa lub audytu BIG 4)
  • mile widziane doświadczenie w zakresie kontroli wewnętrznych oraz znajomość procesów funkcjonujących w działach finansowych i działach raportowania spółek produkcyjnych, usługowych lub handlowych
  • umiejętność identyfikacji słabych elementów procesów oraz gotowość do szukania rozwiązań
  • mile widziane doświadczenie w obszarze technologii i narzędzi stosowanych dla celów sprawozdawczości finansowej i raportowania zarządczego, znajomość systemów ERP, udział we wdrożeniach systemów ERP
  • znajomość zagadnień z obszaru sprawozdawczości finansowej
  • chęć pogłębiania wiedzy w zakresie nowych regulacji pojawiąjących się na rynku w odniesieniu do sprawozdawczości finansowej i niefinansowej, jak również z zakresu nowoczesnych technologii
  • mile widziane ukończone studia wyższe – finanse i rachunkowość lub ekonomia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie średnim lub wyższym będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy zespołowej, jak i samodzielnej
  • wysoki poziom motywacji w szczególności w odniesieniu do nauki i zgłębiania nowych zagadnień

     …dołącz do Deloitte!

Twój zakres obowiązków:

Jako Consultant / Senior Consultant w zespole Assurance - Accounting Operations Advisory będziesz miał możliwość wspomagać zespół doradztwa w przygotowaniu analiz i raportów dotyczących procesów biznesowych i kontroli wewnętrznych. Będziesz również uczestniczyć w tworzeniu i rozwijaniu oferty produktowej wspierającej klientów we wdrożeniu pojawiających się nowych regulacji jak np. ESG, XBRL, oraz wdrożeniu nowych narzędzi i systemów jak np. S4/HANA, Workiva. Ponadto pracownicy naszego działu realizują również projekty loan staff, w trakcie których oddelegowani są bezpośrednio do pracy w zespole klienta w działach finansowo-księgowych, działach audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej, controllingu.

Będziesz aktywnie zaangażowany w procesie ofertowania, a następnie planowania i realizacji poszczególnych faz projektów, jak również raportowania wyników naszych prac i formułowania rekomendacji dla klientów.

Będziesz realizować ciekawe i rozwijające umiejętności projekty doradcze dla polskich i międzynarodowych klientów. Zyskasz możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej poprzez pełen wyzwań proces doradzania dyrektorom finansowym przy różnorodnych kwestiach z obszaru sprawozdawczości finansowej, rachunkowości, kontroli wewnętrznych i procesów biznesowych.

Nasz zespół świadczy usługi dla dyrektorów finansowych. Chcemy zawsze być o krok do przodu, myśleć z wyprzedzeniem, stosować najnowszą wiedzę i udzielać profesjonalnej pomocy na wszystkich etapach życia firmy, pomimo rosnących wymagań.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę przy, realizowanych dla różnych klientów z różnych branż, ciekawych projektach związanych z doradztwem w praktycznym zastosowaniu teorii zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, usprawnieniu procesów biznesowych i kontroli wewnętrznych, jak również wsparcia klientów we wdrożeniu nowych regulacji

O zespole

Jako Zespół Assurance - Accounting Operations Advisory tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy :)

Ścieżka Rekrutacji

Zaaplikuj online, wypełnij testy i spotkaj się z nami.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.