Deloitte
Data aktualizacji: 2023-06-02
Łódź, łódzkie
Audyt, Konsulting
angielski
Deloitte
Audit Manager

Łódź

Nasze wymagania

Jeśli:

  • Masz minimum pięcioletnie doświadczenie w audycie finansowym,
  • Masz wykształcenie wyższe,
  • Znasz polskie i międzynarodowe standardy rachunkowości,
  • Posiadasz doświadczenie w efektywnym zarządzaniu projektami audytowymi na każdym z etapów realizacji,
  • Potrafisz rozwijać relacje biznesowe – identyfikować potrzeby i oferować najlepsze rozwiązania klientom,
  • Masz lub jesteś w trakcie uzyskiwania kwalifikacji PIBR lub ACCA,
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,
  • Chcesz pracować dla znanych polskich i międzynarodowych klientów,
  • Jesteś nastawiony/a na szukanie rozwiązań i dzielenia się wiedzą,

 ...dołącz do Deloitte!

Twój zakres obowiązków

Jako Manager/ka w Dziale Audytu będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie portfelem klientów audytowych. Będziesz nadzorować i realizować projekty dla polskich i międzynarodowych klientów. Jako lider zespołów projektowych będziesz dzielić się wiedzą, jak również będziesz odpowiadać za ich rozwój i motywację. Dodatkowo będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w projektach doradczych dla klientów Deloitte.

To oferujemy

  • Realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów i rozwiązań well-being
  • Finansowanie kursów przygotowujących i egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe – PIBR, ACCA
  • Szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności w ramach Deloitte Learning Academy,
  • Różnorodny, młody i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę.

O zespole

Jako Dział Audytu tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy

Ścieżka rekrutacji

Złóż swoją aplikację online. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na spotkanie z nami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski
MS Office