Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-08-05
Magento Team Lead
Nr ref. 193475/8119
Gdańsk, pomorskie
IT
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży odzieżowej, szukamy kandydata na stanowisko Magento Team Lead w dziale E-commerce.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • zarządzanie dużym sklepem opartym o Magento 2,
  • nadzorowanie i rozwój integracji w architekturze mikroserwisów,
  • weryfikacja jakości i założeń biznesowych rozwiązań dostarczanych przez partnerów biznesowych,
  • odpowiedzialność za zmiany w konfiguracji systemu Magento i modułów,
  • weryfikacja poprawności konfiguracji wykonywanych przez innych członków zespołu w ramach Magento i modułów,
  • rekomendacje w doborze optymalnych rozwiązań na potrzeby bieżącego wsparcia platformy,
  • czynny udział w definiowaniu wymagań dla nowych funkcjonalności w oparciu o dostępne moduły i custom development,
  • odpowiedzialność za CR.
Wymagania:
  • doświadczenie w rozwijaniu Magento 2 (min. 3 lata),
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • doskonałe zdolności organizacyjne,
  • Znajomość Linux, GIT,
  • język angielski – min. B2,
  • doświadczenie w koordynowaniu zespołem - mile widziane.
Oferta obejmuje:
  •  praca zdalna w 100%,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz pakiet benefitów.
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
Linux GIT