Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-09-25
Senior Supply Chain Manager
Nr ref. 193544/8178
Poznań, wielkopolskie
Zakupy
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Supply Chain Manager. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie łańcuchem dostaw w zakładzie produkcyjnym.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • zarządzanie podległym zespołem i koordynowanie pracy łańcucha dostaw,
  • bycie liderem i rozwijanie podległych pracowników,
  • nadzór i wytyczanie zadań oraz monitorowanie i raportowanie wskaźników,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów oraz zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedniego poziomu jakości,
  • zarządzanie planowaniem produkcji, zapasów i dostaw, optymalizacja tych procesów i wdrażanie usprawnień.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub automotive,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 20 FTE,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte kompetencje liderskie, komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • jasne i przejrzyste ścieżki rozwoju.