Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-07-06
Młodszy Księgowy
Nr ref. 193595/8229
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z sektora biotechnologicznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • księgowanie faktur zgodnie z lokalnymi przepisami i procedurami,
  • rozliczanie wydatków służbowych,
  • zakładanie i aktualizacja kont dostawców,
  • przygotowywanie raportów i miesięcznych uzgodnień zgodnie z wymaganiami korporacji,
  • współpraca z lokalnymi firmami,
  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi w celu rozwiązywania problemów związanych z fakturami i płatnościami.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1+),
  • pierwsze doświadczenia w obszarze księgowości mile widziane,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.
Oferta obejmuje:
  • hybrydowy model pracy (1-2 dni pracy z biura),
  • umowę o pracę w stabilnej organizacji z sektora biotechnologicznego,
  • biuro w centrum Warszawy,
  • jasną ścieżkę kariery w oparciu o plany rozwojowe dostosowane do każdego stanowiska,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • budżet na szkolenia podnoszące kwalifikacje do dowolnego wykorzystania przez pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak karta MultiSport, opieka medyczna, system kafeteryjny Worksmile, wyjścia integracyjne.