Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-08-31
Ząbki, mazowieckie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej firmy księgowo-doradczej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego.

Samodzielny Księgowy (praca hybrydowa)

Miejsce pracy: Ząbki
Nr ref. 193721/8333

Opis stanowiska:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • przygotowywanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie danych i sporządzanie raportów JPK,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • przygotowywanie płatności i realizacja przelewów bankowych,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • obsługa audytów księgowych i podatkowych.
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego - praca w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • dokładność i staranność.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • realną możliwość rozwoju i awansu.