PwC
Data aktualizacji: 2022-11-18
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting, Analiza
angielski

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Jedną z naszych priorytetowych wartości PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych wyzwań u naszych Klientów.

Nasze zespoły rosną w siłę, a w ramach tej rekrutacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant/ Konsultantka w Zespole Usług Śledczych (Forensic)

Tak kreujemy tą rolę w zespole:

Nasza oferta skierowana jest do osób, które mają doświadczenie w audycie finansowym lub dziale Forensic, lub tych, których po prostu kręci tematyka projektów śledczych. Dołączając do nas będziesz miał/a szansę inspirować się wiedzą innych oraz  brać udział w projektach związanych z tematyką nadużyć i nieprawidłowości, które mają miejsce w firmach naszych Klientów.

Możesz być częścią blisko 20 osobowego zespołu, po prostu fajnych i zgranych ludzi. Zespołu, do którego każdy wnosi coś wyjątkowego, w którym dzielimy się swoimi pasjami nie tylko tymi zawodowymi.

Na początek poznaj Angelikę Ciastek-Zyska:

W pierwszym kroku procesu rekrutacyjnego, będziesz miał/a okazję porozmawiać z naszą Rekruterką Małgosią, na kolejnym etapie na pewno będzie okazja do poznania Angeliki i innych osób z zespołu.

Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Zadania na stanowisku Konsultanta/-tki:

  • rozwiązywanie problemów klientów związanych z nadużyciami i nieprawidłowościami m.in.  korupcją, manipulacjami sprawozdawczością finansową, oszustwami pracowniczymi czy kradzieżą danych

  • udział w projektach dotyczących wykrywania i zapobiegania nadużyciom gospodarczym oraz projektach z zakresu zarządzania zgodnością (compliance)

  • przeprowadzanie analiz danych finansowych i wyciągnie z nich wniosków w oparciu o otwarte źródła danych przeprowadzanie weryfikacji podmiotów gospodarczych oraz poszukiwanie kluczowych informacji i wyciągnie z nich wniosków

  • opracowywanie raportów, analiz i podsumowań dla klientów w ramach realizowanych projektów

  • wsparcie innych członków zespołu w aktualnie realizowanych projektach/ zadaniach

Jakie umiejętności i doświadczenia powinieneś/powinnaś mieć na tym stanowisku?

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe lub pokrewne) lub w trakcie ostatniego roku studiów wyższych

  • min. roczne doświadczenie w obszarze finansów, w audycie śledczym, audycie finansowym lub audycie wewnętrznym

  • zainteresowanie tematyką nadużyć, tzw. „żyłka śledcza”

  • umiejętność stawiania hipotez oraz nastawienie na szukanie rozwiązań problemów przy niestandardowym spojrzeniu („thinking out of the box")

  • umiejętność swobodnej pracy z otwartymi źródłami informacji, w tym umiejętność wyciągania wniosków z ogólnie dostępnych informacji

  • swobodę pracy z dokumentami finansowo-księgowymi

  • wysokie umiejętności analityczne, mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy danych (w szczególności oparte o SQL, Python itp.)

  • komunikatywność i umiejętność jasnego precyzowania myśli (w mowie i piśmie)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel

  • biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1), znajomość języka niemieckiego  mile widziana)

  •  mile widziane certyfikaty zawodowe - CFE lub CIA

Co zyskasz dołączając do nas?

  • Współpracę w zgranym zespole, od którego można się dużo nauczyć, a po pracy iść na lemoniadę :-) Chcesz zobaczyć z kim się pracuje - z chęcią umówimy kawę na mieście, jako dodatkowy element procesu!

  • Szybki rozwój dzięki pracy na ciekawych projektach z dreszczykiem niczym z  Hitchcocka :-)

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności well-beingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Kompleksowa opieka medyczna (w tym “swoboda leczenia” czyli refundacja wizyt  i rozszerzona opieka stomatologiczna),

  • Dodatkowe ubezpieczenia,

  • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Elastyczny model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: pl_karieraeksperta@pwc.com

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy pl_karieraeksperta@pwc.com nie służy do przesyłania aplikacji.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.