Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-10-06
Poznań, wielkopolskie
IT, Project Management, Sprzedaż
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dystrybutora oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, a także technologii VoIP i PBX poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Inżynier Wsparcia Sprzedaży (IT).

Inżynier Wsparcia Sprzedaży (IT)

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 193724/8341

Opis stanowiska:
  • udział w spotkaniach handlowych jako ekspert oferowanych przez firmę rozwiązań,
  • definiowanie wymagań na podstawie potrzeb klienta, jego infrastruktury oraz tworzenie rozwiązań spełniających te wymagania,
  • projektowanie i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • zapewnienie przedsprzedażowej pomocy technicznej i edukacji produktowej,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych,
  • prowadzenie analizy rynku pod względem nowości technologicznych,
  • współpraca z producentami rozwiązań obecnych w portfolio firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne  (mile widziane: sieci komputerowe),
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na tożsamym lub podobnym stanowisku w budowaniu rozwiązań informatycznych na poziomie funkcjonalnym, sieciowym i infrastrukturalnym,
  • umiejętność projektowania, wdrażania adresowania i routingu w złożonych sieciach przewodowych i bezprzewodowych,
  • wiedza na temat BGP, OSPF, IS-IS, MPLS, VPLS, RIP oraz umiejętność ich konfiguracji na urządzeniach firmy Extreme Networks - mile widziane,
  • praktyczna znajomość budowy oraz działania sieci: LAN, WAN, WLAN,
  • wiedza z zakresu zarządzania platformą wirtualizacji: Vmware, vSphere, vSAN, NSX,
  • znajomość konfiguracji i zarzadzania firewall’ami CheckPoint oraz PaloAlto,
  • znajomości zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa wiodących producentów,
  • kursy ukończone certyfikatem np.: Extreme Networks, Cisco, Juniper, CheckPoint, PaloAlto, – mile widziane,
  • znajomość języków programowania oraz umiejętność ich zastosowania (np. Phyton),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premii kwartalnych,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe,
  • możliwość zdobywania wiedzy oraz realizowania certyfikowanych kursów branżowych.