Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2022-09-29
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Data aktualizacji: 2022-09-29 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Płatne praktyki w Cybersecurity

 

Nasz zespół Cybersecurity zajmuje się tworzeniem strategii rozwoju architektury, projektowaniem, wdrażaniem, jak i utrzymaniem systemów informatycznych chroniących bezpieczeństwo informacji naszych Klientów. Świadczymy także usługi zarządzania bezpieczeństwem, takie jak wykrywanie i reagowanie na incydenty.

Pracujemy z dużymi firmami w kraju i zagranicą, a nasz zespół to zarówno osoby młode, jak i bardzo doświadczeni eksperci w obszarze cyberbezpieczeństwa czy szeroko rozumianego IT. 

Obecnie poszukujemy osób, które w przyszłości chciałyby pełnić rolę Inżyniera ds. Bezpieczeństwa Informacji lub Konsultanta ds. Bezpieczeństwa IT/OT.

 

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

 • jesteś absolwentem  lub studentem (min. 3 rok studiów) wyższych uczelni technicznych lub ekonomicznych;

 • interesujesz się bezpieczeństwem informacji, cyberbezpieczeństwem i technologiami IT, a także tym, w jaki sposób funkcjonują firmy i na jakiego typu zagrożenia cyberbezpieczeństwa mogą być narażone;

 • znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2); 

 • mile widziane pierwsze doświadczenia z ochroną informacji w systemach IT, administrowaniem systemami, programowaniem lub tworzeniem rozwiązań cyfrowych. 

 

Twoja przyszła rola?

 • będziesz współpracować z naszymi doświadczonymi koleżankami i kolegami  przy różnorodnych projektach dla klientów z Polski i zagranicy; 

 • zaangażujesz się w projekty oceny poziomu dojrzałości cyberbezpieczeństwa firm oraz tworzeniu strategii ich rozwoju; 

 • weźmiesz aktywny udział w projektach z zakresu np. automatyzacji procesów zarządzania podatnościami, wdrożenia systemu monitorowania cyberbezpieczeństwa, oceny rozwiązań dostawców systemów bezpieczeństwa, bieżącej obsługi incydentów bezpieczeństwa i innych;

 • zajmiesz się przygotowywaniem analiz i raportów dla klientów, a także wsparciem naszego zespołu przy projektowaniu projektów technicznych, procedur i procesów bezpieczeństwa. 

 

Co oferujemy?

 • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością kontynuacji współpracy; 

 • praca w systemie hybrydowym dostosowanym do Twoich potrzeb;

 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową;

 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring;

 • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk;

 • wyjazdy integracyjne oraz sekcje sportowe; 

 • lokalizacja biura w Warszawie przy stacji Metro Politechnika (spacerem z kampusów PW i SGH). 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.