Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-09-21
Analityk Finansowy
Nr ref. 193835/8449
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, funduszu private equity z siedzibą w centralnej części Warszawy, poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Finansowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • tworzenie budżetów oraz planów spółek należących do funduszu,
  • aktywny udział w miesięcznym raportowaniu wyników,
  • analiza oraz prezentowanie danych finansowych spółek zależnych,
  • współpraca z działem księgowości,
  • opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inwestycji,
  • wykonywanie analiz na potrzeby Zarządu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze analizy finansowej lub kontrolingu,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • dobra teoretyczna wiedza dotycząca rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • doświadczenie w procesach M&A oraz wycenie inwestycji – będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku analityka finansowego, w firmie audytorskiej lub funduszu private equity - będzie dużym atutem,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i interpersonalne.
Oferta obejmuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym: laptop, telefon komórkowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz udział w programie motywacyjnym.