Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-28
Główny Księgowy
Nr ref. 193838/8450
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, funduszu private equity z siedzibą w centralnej części Warszawy, poszukujemy kandydata na stanowisko Głównego Księgowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • nadzór, organizacja pracy oraz wsparcie merytoryczne 2 osobowego zespołu księgowości,
  • wsparcie projektów mających na celu usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości,
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek należących do funduszu zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych oraz weryfikacja sprawozdań przygotowanych przez podległy zespół.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Samodzielnego lub Głównego Księgowego,
  • znajomość programów księgowych klasy ERP (doświadczenie w pracy na systemie Symfonia będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości,
  • dobra znajomość arkusza Excel,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym – będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy z branżą deweloperską – będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym: laptop, telefon komórkowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz udział w programie motywacyjnym.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski