Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2023-03-22
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Kontroling, Rynki kapitałowe, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2023-03-22 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

 Dział Doradztwa Księgowego i Rynków Kapitałowych to dynamicznie rosnący zespół, którego misją jest dostarczanie usług o najwyższej jakości i rozwiązywanie złożonych problemów związanych z raportowaniem danych finansowych. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie sprawozdawczości finansowej (zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz MSR), sprawozdawczości zarządczej oraz wsparciem klientów dokonujących transakcji na rynkach finansowych. W naszym zespole inwestujemy w rozwój i nowe technologie, dlatego ciągle rozwijamy portfolio naszych aplikacji wspomagających raportowanie finansowe, z których korzysta już kilkuset klientów.

Konsultant w zespole Finance of the Future


Rola:

Osoba na powyższym stanowisku będzie uczestniczyła w realizacji projektów, prowadzonych na zlecenie Klientów, dotyczących standaryzacji, automatyzacji i poprawy efektywności procesów realizowanych w ramach obszaru finansów, takich jak raportowanie finansowe, raportowanie zarządcze, planowanie i prognozowanie. Zakres obowiązków osoby na w/w stanowisku obejmował będzie również wsparcie wdrożeń systemów informatycznych wspierających w/w procesy finansowe.
 

Profil Kandydata:

 • 1-2 letnie doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej, controllingu, w tym mile widziane  doświadczenie w pracy po stronie firmy konsultingowej lub w firmie zajmującej się tworzeniem rozwiązań IT w obszarze finansowo – księgowym;

 • doświadczenie w budowaniu systemu KPI’s, budżetów finansowych, analizie rentowności produktów i/lub klientów,

 • doświadczenie w wykorzystywaniu systemów transakcyjnych oraz planistycznych w przedsiębiorstwie,

 • dobra znajomość przepisów księgowych,

 • biegła znajomość j. angielskiego oraz j. polskiego,

 • bardzo dobra znajomość MS Office , w szczególności Excel z uwzględnieniem Power Query, VBA (mile widziane);

 • wykształcenie wyższe,

 • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem oraz współpracy w zespole,

 • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

 • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu.
   

Oferujemy:

 • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów,

 • dostęp do nowoczesnej, sprawdzonej metodologii oraz szkoleń (w tym certyfikowanych),

 • możliwość współpracy z międzynarodowymi, prestiżowymi klientami,

 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.

 

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Podobne oferty pracy