Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-09-23
Senior Tax Manager
Nr ref. 193831/8454
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej, do zespołu obsługującego polskie oraz międzynarodowe instytucje finansowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Managera.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • doradztwo oraz pomoc Klientom we wszystkich biznesowych aspektach obszaru podatkowego,
  • budowanie długotrwałej relacji biznesowej z Klientami,
  • informowanie Klientów o zmianach podatkowych oraz pomysłach podatkowych w celu rozwoju praktyki,
  • identyfikowanie i rozwijanie nowych możliwości w zakresie dodatkowych usług podatkowych,
  • identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego i ich komunikacja Klientom,
  • zarządzanie zespołem, który zapewnia Klientom najwyższej jakości usługi doradztwa podatkowego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, finanse, ekonomia lub pokrewne,
  • minimum 5-7 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym,
  • doświadczenie w doradztwie na rzecz Klientów z branży finansowej i/ lub ubezpieczeniowej,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • dobra znajomość przepisów podatkowych dotyczących Klientów z branży usług finansowych,
  • uprawnienia Doradcy Podatkowego będą dodatkowym atutem,
  • rozwinięte umiejętności w zakresie zarządzania projektami oraz zespołem.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym możliwość pracy hybrydowej,
  • bogaty pakiet szkoleniowy,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, platforma MyBenefit, ubezpieczenie podróżne),
  • międzynarodowe środowisko pracy.