PwC
Data aktualizacji: 2023-01-23
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

Jako PwC jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Jedną z naszych priorytetowych wartości PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych wyzwań u naszych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie otwartych i energicznych osób, które chciałyby brać udział w największych transakcjach restrukturyzacji, pozyskiwania finansowania i refinansowania na rynku. W ramach tej rekrutacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager/ka w zespole doradztwa biznesowego w obszarze restrukturyzacji

Jesteśmy największym Zespołem Finansowania i Restrukturyzacji w Polsce i w krajach CEE. Świadczymy szeroki wachlarz usług, w związku z czym jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób o różnych profilach i doświadczeniach. To rozwiązanie sprawdza się u nas na co dzień, a nasz multi- kompetencyjny zespół ponad 20 osób, jest w stanie dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie i kompleksowo rozwiązywać konkretne zagadnienia.

Zespół Business Recovery Services uczestniczy w największych w Polsce transakcjach związanych z restrukturyzacją przedsiębiorstw i ich finansowania (refinansowanie, zmiana warunków finansowania, restrukturyzacje pozasądowe, sądowe i upadłości). Zespół realizuje również projekty związane ze sprzedażą lub sekurytyzacją portfeli wierzytelności.

W pierwszym kroku procesu rekrutacyjnego, będziesz miał/a okazję porozmawiać z naszą Rekruterką Małgosią, na kolejnym etapie na pewno będzie okazja do poznania osób z którymi będziesz pracował - Grzegorza Borodiuka, Krzysztofa Felkera.

Chcesz wiedzieć coś więcej o osobach z którymi będziesz rozmawiać?

Sprawdź nas LinkedIn!

Zadania na tym stanowisku to, m.in. :

  • Kompleksowa ocena działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa pod kątem możliwości regulowania zobowiązań

  • Przygotowywanie planów restrukturyzacji zadłużenia

  • Ocena krótko- i długoterminowej płynności przedsiębiorstw

  • Budowanie złożonych modeli finansowych

  • Analizy finansowe i rynkowe

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, finansowe lub ścisłe z doświadczeniem finansowym)

  • Tytuł ACCA (lub w trakcie zdobywania uprawnień)

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość j.angielskiego

  • Minimum 4-letnie doświadczenie  zawodowe w obszarze finansów, kontrolingu, modelowania finansowego, corporate finance, audytu lub w banku w zespole restrukturyzacji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoki poziom zaangażowania

Nasza oferta:

  • Jako PwC dajemy możliwość uczestnictwa i kształtowania największych, najciekawszych i najbardziej skomplikowanych transakcji na rynkach finansowych

  • Naszą siłą jest największy w Polsce, prestiżowy zespół świetnych ludzi, który daje duże możliwości rozwoju

  • Nagradzamy Twój potencjał - dajemy dużo swobody w działaniu, co za tym idzie dużą ekspozycję na klienta, współpracy z partnerami na wysokim szczeblu kadrowym po stronie klienta

  • Znamy realia rynkowe i w odpowiedzi na nie proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia dodatkowych bonusów

  • Na każdego czeka dodatkowy pakiet benefitów (m.in opieka medyczna wraz z rozszerzonym pakietem stomatologicznym)

  • Model pracy - jesteśmy elastyczni, zrobimy tak, żebyś i Ty i my, byli zadowoleni (masz możliwość pracy z biur regionalnych PwC)

  • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe

  • Program BeWell@PwC, w tym stałe aktywności well-beingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.