Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-01-02
Kontroler Finansowy
Nr ref. 193731/8493
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-usługowej z branży energii odnawialnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego. Siedziba firmy mieści się w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu oraz analiza odchyleń,
  • analiza wskaźników finansowych, poziomów rentowności projektów oraz kanałów dystrybucji,
  • rekomendowanie oszczędności kosztowych we współpracy z liderami działów,
  • przygotowywanie analiz i dokumentacji dla instytucji finansowych,
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznym Kontrolerem Grupy oraz CFO w Polsce,
  • analiza opłacalności inwestycji i kontrola procesów finansowych.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w kontrolingu finansowym lub BIG4,
  • preferowane doświadczenie w spółkach o zasięgu międzynarodowym,
  • biegła znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu oraz rachunkowości zarządczej,
  • praktyczna znajomość systemów klasy ERP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2,
  • silne umiejętności analityczne i komunikacyjne, połączone z dobrym zrozumieniem biznesu.
Oferta obejmuje:
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w ciekawej branży,
  • bezpośrednia współpraca z zarządem, możliwości rozwoju wewnątrz firmy,
  • pakiet benefitów i system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.