Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Deloitte
Data aktualizacji: 2023-01-02
Katowice, śląskie
IT, Konsulting, Analiza, Inżynieria
angielski
Data aktualizacji: 2023-01-02
REKRUTACJA ZDALNA
Data Engineer w Zespole AI & Data

Data Engineer w Zespole AI & Data

Katowice

Kogo szukamy

Jeśli lubisz pracę z danymi, czerpiesz przyjemność z wydobywania z nich biznesowej wiedzy, a okiełznanie najnowszych technologii nie stanowi dla Ciebie problemu, koniecznie aplikuj do nas!
W naszym zespole stawiamy na samodzielność i zorientowany na efekty tryb pracy, gwarantując jednocześnie wsparcie najlepszych na rynku ekspertów, którzy bez wątpienia przyczynią się również do rozwoju Twojej kariery.
 

Twoja przyszła rola

Jako Data Engineer w naszym zespole będziesz pracować z bardzo dużymi zbiorami rozmaitych danych biznesowych, ich przetwarzaniem, integracją, analizą oraz wizualizacją, wspierając tworzenie zaawansowanych rozwiązań, opartych o ML i AI. W zależności od zastosowania wykorzystujemy dane strukturalne, pół-strukturalne oraz nieustrukturyzowane, budując przepływy zarówno w trybie batch, jak i real-time. 
 
W realizowanych projektach stosujemy szeroki wachlarz zaawansowanych technologii, przede wszystkim pracujemy w Python, Kubernetes, Kubeflow, narzędziach chmurowych oraz różnych komponentach środowiska Big Data.  Warto również podkreślić, że będziesz mieć okazję udziału w projektach dla największych klientów w Polsce i Europe Zachodniej, z różnych branż, a w szczególności: FSI, Retail, e-commerce, Life Science & Health Care, Telco i wielu innych.
 

To oferujemy

Pomagamy naszym klientom począwszy od strategii, poprzez analizę wymagań biznesowych, wdrożenia, szkolenie przyszłych użytkowników aż do wsparcia powdrożeniowego. Umiejętnie łączymy wiedzę o procesach branżowych z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie technologii.


Ścieżka Rekrutacji:

Obecnie proces rekrutacji oraz onboardingu odbywa się w 100% zdalnie. Chcemy aby nasza rekrutacja była szybka i transparentna
  • Nasz dział HR będzie kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami
  • Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV w ciągu maksymalnie 2 tygodni od aplikacji otrzymasz informacje zwrotne oraz omówimy dalsze kroki
  • Główny etap rekrutacji to ok. 60-minutowa rozmowa kompetencyjna (online) z Managerem oraz Developerem/Konsultantem z Zespołu
  • Opcjonalnie możesz wziąć udział w dodatkowej rozmowie z innym członkiem zespołu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.