PwC
Data aktualizacji: 2023-05-05
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii.

Starszy Konsultant ds. transformacji bezpieczeństwa IT

 Ta rola będzie częścią Zespołu ds. Cyberbezpieczeństwa zajmującego się strategią, architekturą i transformacją cyberbezpieczeństwa.

W ramach tej roli będziesz zaangażowany w międzynarodowe i lokalne (PL). Poszukujemy kandydatów o różnym poziomie doświadczenia, którzy chętnie zdobywają nowe umiejętności.

W zależności od Twojego doświadczenia będziesz odpowiedzialny za dostarczanie i realizację zadań projektowych lub zarządzanie działaniami projektowymi.

Zadania:

  • Udział w ocenie dojrzałości cyberbezpieczeństwa (przeciwdziałanie, wykrywanie, reagowanie na zagrożenia ataków cybernetycznych, zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwem) pod kątem technologii bezpieczeństwa, polityk, procesów i gotowości organizacji.

  • Przygotowanie planów rozwoju firmy w obszarze cyberbezpieczeństwa z podziałem na inicjatywy w obszarze organizacji, procesów i technologii. Projektowanie i wsparcie podczas wdrażania usprawnień.

  • Przegląd i ocena aktualnie stosowanych narzędzi i polityk/procedur/standardów w obszarze bezpieczeństwa IT.

  • Wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji w oparciu o różne normy, w tym ISO 27001.

  • Usprawnianie i projektowanie procesów związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem w wybranych obszarach środowisk IT (hybrid / on-prem / cloud), takich jak zarządzanie incydentami, zarządzanie podatnościami, zarządzanie incydentami bezpieczeństwa, zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa stron trzecich, zarządzanie tożsamością.

  • Projektowanie przypadków użycia i scenariuszy monitorowania bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego.

  • Projektowanie struktury usług cyberbezpieczeństwa i modeli operacyjnych dla zespołów bezpieczeństwa i centrów usług dla firm z różnych sektorów o różnej specyfice.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w jednym z następujących obszarów cyberbezpieczeństwa: Security Governance, Cloud Security, OT/IoT Security, Zarządzanie projektami / programami cyberbezpieczeństwa, Audyty/oceny bezpieczeństwa, Enterprise Security Architecture;

  • Mile widziane - certyfikaty w obszarze cyberbezpieczeństwa

  • Być zmotywowanym i zdolnym do wykazania się pasją do tego typu pracy;

  • Solidne umiejętności komunikacyjne (pisemne i werbalne);

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Udział w projektach międzynarodowych;

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne;

  • Praca w rosnącym i dynamicznym zespole;

  • Praca w dużej, globalnej i stabilnej firmie;

  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport).

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.