PwC
Data aktualizacji: 2022-12-22
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
angielski

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W związku z rozwojem poszukujemy obecnie do naszego wewnętrznego działu prawnego osoby na stanowisko:

Prawnik

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i opiniowanie umów

  • Czynny udział w negocjacjach

  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych

  • Udział w prowadzeniu spraw sądowych

  • Przygotowywanie i opiniowanie pism i dokumentów, w tym regulaminów i procedur

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzecznictwie sądowym

Wymagania:

  • W trakcie aplikacji radcowskiej albo adwokackiej lub tytuł Radcy Prawnego lub Adwokata

  • Minimum 3-letnie, maksimum 6-letnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się kompleksową obsługą przedsiębiorców

  • Znajomość i umiejętność stosowania przepisów z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa zobowiązań, prawa własności intelektualnej, prawa handlowego, prawa zamówień publicznych, AML oraz prawa ochrony danych osobowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego

  • Profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w reprezentowaniu przedsiębiorców przed sądami w sprawach cywilnych

  • Doświadczenie w zakresie doradztwa regulacyjnego i compliance dla podmiotu prowadzącego działalność w sektorze regulowanym

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej zagranicznych podmiotów i opiniowaniu oraz negocjowaniu umów z zagranicznymi kontrahentami

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym zespole, z najlepszymi ekspertami z branży.

  • Rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie i stabilnej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do biura, praca w systemie hybrydowym.

  • Comiesięczne punkty do wykorzystania w Multikafeterii.

  • Dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń.

  • Szeroki wachlarz benefitów, w tym prywatna opieka medyczna.

  • Stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.