Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-01
Konsultant ds. Rekrutacji 360
Nr ref. 193935/8569
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Polsce, szukamy kandydata na stanowisko Konsultanta ds. Rekrutacji 360.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych 360,
  • budowanie jakościowych i długofalowych relacji z klientami,
  • samodzielne i proaktywne pozyskiwanie nowych klientów i projektów rekrutacyjnych,
  • prowadzenie spotkań i zawieranie umów z potencjalnymi klientami,
  • headhunting z metodą search & selection oraz executive search,
  • samodzielne prowadzenie wywiadów z kandydatami,
  • analiza rynku w obszarze odpowiedzialności,
  • dbanie o jakość i wizerunek firmy.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji/HR,
  • proaktywność w pozyskiwaniu klientów i projektów rekrutacyjnych,
  • silne zorientowanie na potrzeby klienta,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
  • samodzielność i decyzyjność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Oferta obejmuje:
  • praca w modelu hybrydowym,
  • prywatna opieka medyczna,
  • platforma kafeteryjna MyBenefit,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • praca w młodym i zmotywowanym zespole.