Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2022-10-17
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki

Specjalistka/Specjalista ds. fakturowania (AP), język niemiecki

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Pierwszego doświadczenia z fakturowaniem lub w dziale księgowości,
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • Znajomości programów Microsoft Office (Outlook, Excel, Word),
  • Umiejętności zarządzania swoimi zadaniami,
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.

Dużym plusem, choć nie koniecznością, będzie także:

  • Doświadczenie w obszarze Procure to Pay (P2P).

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Wystawianie faktur i praca w programie księgowym,
  • Weryfikowanie otrzymanych zamówień,
  • Kontrola obiegu dokumentacji handlowej,
  • Przygotowywanie raportów oraz wewnętrznej dokumentacji firmy,
  • Pracowanie w międzynarodowym środowisku i używanie języków obcych na co dzień.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:
•    Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji
•    Platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care).

Naszą legendarną atmosferę:
•    Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne communities (np. OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community) i dostęp do zmieniających świat inicjatyw takich jak Program Grantowy. Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:
•    Możliwość pracy w ramach Polityki Pracy Elastycznej zakładajacej opcje pracy w modelu hybrydowym, elastyczne godziny, pakiet wyposażenia i inne.
•    Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
•    Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
•    Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
•    Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais (bilety do kina, karta Multisport i inne).
•    Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas to przede wszystkim stabilność zatrudnienia i ciągły rozwój między innymi wyjątkowymi ludźmi. Chcemy na partnerskich zasadach dzielić z Tobą naszym doświadczeniem.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. Jedną z naszych jednostek biznesowych jest Business Services. Tworzą ją eksperci, świadczący naszym międzynarodowym klientom usługi z obszarów takich jak HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, czy transformacja biznesowa.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz krótkie wideo: https://youtu.be/K8v_UJ7CH8c

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub  odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska).