Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-15
mazowieckie
Bankowość, Ubezpieczenia, Sprzedaż
angielski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących Spółek na rynku Instytucji Finansowych, poszukuję pełnego zaangażowania i pasji do swojej pracy, Dyrektora Departamentu Sieci Agencyjnej.

Dyrektor Departamentu Sprzedaży Agencyjnej

Miejsce pracy: mazowieckie
Nr ref. 193981/8621

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołami Departamentu Sprzedaży Agencyjnej mające na celu realizację przyjętych planów sprzedaży i ciągłą poprawę wyniku finansowego,
  • zapewnienie efektywnej pracy podległych zespołów m.in. poprzez zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołów, wsparcie merytoryczne, motywowanie i dbanie o rozwój pracowników,
  • budowa programów motywacyjnych dla podległych zespołów oraz agentów,
  • raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne, analiza wyników sprzedażowych,
  • rozwój sprzedaży produktów w kanale muliagencyjnym poprzez pozyskiwanie nowych agentów oraz zarządzanie współpracą z obecnymi agentami,
  • odpowiedzialność za wdrażanie kluczowych/strategicznych zmian w procesach sprzedażowych w Pionie Sprzedaży Agencyjnej mających wpływ na współpracę z agentami,
  • nadzór nad agentami w zakresie efektywności, wyników sprzedaży i poziomu kosztów,
  • zarządzanie kampaniami sprzedażowymi mającymi na celu realizację przyjętych planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie planu i realizowanie zaakceptowanego budżetu departamentu przy szczególnym uwzględnieniu jego efektywności.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ubezpieczenia, ekonomia),
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem strukturami sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (preferowane ubezpieczenia majątkowe),
  • bardzo dobra znajomość rynku ubezpieczeniowego,
  • umiejętność przekładania procesów biznesowych na wymagania technologiczne,
  • wysokie umiejętności tworzenia prezentacji i interpretacji wyników sprzedażowych (analiza danych, raportowanie),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doskonała umiejętność organizacji własnej pracy i zarządzania zespołem,
  • znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • samochód służbowy inne potrzebne narzędzia,
  • ubezpieczenie i opiekę medyczną.