Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-27
Poznań, wielkopolskie
Sprzedaż, Zakupy
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, sieci biogazowni w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisku kupca strategicznego, który będzie odpowiedzialny za zakupy surowca strategicznego (odpadów organicznych) dla biogazowni.

Kupiec Strategiczny, Biotechnologia

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 194003/8644

Opis stanowiska:
  • budowanie relacji ze strategicznymi dostawcami, negocjowanie warunków zakupu,
  • odpowiedzialność za strategię dotyczącą budowania optymalnego portfolio dostawców pod kątem kosztowym oraz wartości energetycznej surowca,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • przygotowywanie zapytań, prowadzenie negocjacji oraz analizowanie ofert,
  • odpowiedzialność za kwestie związane z transportem i logistyką dostaw,
  • współpraca z biogazowniami oraz innymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, najchętniej biotechnologia, chemia, kierunki rolnicze lub gospodarka odpadami,
  • doświadczenie w dziale zakupów lub sprzedaży do klienta biznesowego,
  • znajomość standardowych procedur i praktyk dotyczących procesu zakupowego,
  • umiejętności analityczne i kalkulacji kosztów,
  • dobra znajomość aplikacji MS Office (Word, Power Point i Excel),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podróży służbowych do 40%.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.