Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-11-18
Plant Controller
Nr ref. 194017/8660
Szczecin, zachodniopomorskie
Kontroling, Księgowość
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Plant Controller. Osoba ta będzie odpowiedzialna za analizę produkcji pod kątem finansowym oraz jej nadzór.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • analiza przychodów i kosztów, w tym udział w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola produkcji oraz analiza możliwości pod kątem zleceń produkcyjnych,
  • tworzenie narzędzi analitycznych oraz procesów usprawniających analizę danych,
  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • obliczanie odchyleń od budżetu, możliwości produkcyjnych oraz założeń finansowych,
  • sporządzanie analiz oraz prezentacji ad hoc dla kadry zarządzającej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse i rachunkowość,
  • analityczny umysł oraz proaktywny sposób pracy,
  • wymagane minimum 2 lata doświadczenia w branży produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym),
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point).
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne warunku finansowe,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku o zasięgu globalnym,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wczasów.