Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-11-18
Księgowa / Księgowy
Nr ref. 194020/8662
Opole, opolskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:
  • księgowanie, sporządzanie oraz weryfikacja deklaracji VAT i CIT i plików JPK,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP i US),
  • weryfikacja faktur i rejestrów sprzedażowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • sporządzanie kompensat, naliczanie i księgowanie not odsetkowych z tytułu należności,
  • prowadzenie ewidencji księgowej dotyczącej należności,
  • księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych przychodów,
  • nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych oraz ich archiwizacja,
  • komunikacja oraz bieżąca współpraca z różnymi działami w firmie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse, rachunkowość lub ekonomia,
  • biegła znajomość przepisów dotyczących ustawy o rachunkowości, podatku VAT oraz podatku CIT,
  • min. 2 - 3-letnie doświadczanie w finansach lub księgowości,
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości dla firm produkcyjnych,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemach CRP,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność oraz proaktywne podejście.
Oferta obejmuje:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz kariery w strukturach firmy,
  • miłą oraz wspierająca atmosferę w miejscu pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, karta Multisport.