Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-11-21
Warszawa, mazowieckie
IT
angielski

Podobne oferty pracy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej / ecommerce poszukujemy kandydatów na stanowisko

Chief Technology Officer, Ecommerce

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 194034/8670

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za strategię technologiczną platformy ecommerce B2B,
  • zarządzanie zespołem technicznym: deweloperzy, testerzy oraz specjaliści ds. infrastruktury,
  • nadzór nad procesem identyfikowania i usuwania błędów podczas procesu tworzenia oprogramowania,
  • tworzenie i nadzór nad procesami wytwarzania oprogramowania,
  • nadzór i kontrola jakości pracy dostawców zewnętrznych,
  • monitorowanie najnowszych technologicznych trendów w branży.
Wymagania:
  • minimum 8 lat doświadczenia zawodowego w tym minimum 2 lata na stanowisku menedżerskim,
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia produktu i tworzeniu oprogramowania (zwłaszcza metodologiami Agile),
  • doświadczenie w zarządzani minimum 5 osobowym zespołem,
  • wcześniejsze doświadczenie jako PHP Developer lub IT Project Manager będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w pracy w Software Housach lub branży E-commerce będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w koordynowaniu zadań programistycznych w projektach o dużym stopniu złożoności,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferta obejmuje:
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,
  • elastyczna forma zatrudnienia - B2B lub Umowa o Pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych.