Deloitte
Data aktualizacji: 2022-12-05
Poznań, wielkopolskie
Audyt, Konsulting

Asystent w dziale Assurance

Poznań

Kogo szukamy

Jeśli ...

  • Jesteś studentem/ką lub absolwentem/ką studiów magisterskich
  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale audytu lub księgowości, będzie to dodatkowym atutem
  • Interesujesz się rachunkowością i audytem finansowym
  • Posiadasz umiejętności analityczne i cechuje Cię otwartość do ciągłego uczenia się i rozwoju
  • Jesteś osobą zorganizowaną, dokładną, odpowiedzialną i lubisz pracować w zespole
  • Chcesz pracować dla znanych polskich i międzynarodowych klientów
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności MS Excel

Twój zakres obowiązków

Nauczysz się analizować dane finansowe, które pomogą Ci zrozumieć funkcjonowanie firm z różnych branż. Będziesz wykorzystywać zdobytą wiedzę z rachunkowości w praktyce.

Podczas pracy projektowej będziesz mieć okazję pracować w różnych zespołach i z różnymi managerami z Deloitte. Zadania będą różniły się w zależności od projektu, na którym będziesz pracować.

 Jako Asystent będziesz aktywnie uczestniczyć w:

  • badaniu sprawozdań finansowych wraz z całym zespołem audytowym,
  • analizie danych finansowych przy użyciu analitycznych narzędzi audytowych,
  • budowaniu procedur audytowych,
  • weryfikacji danych finansowych i dokumentów przekazywanych przez spółkę do badania,
  • inwentaryzacjach zapasów oraz środków trwałych - będziesz mieć okazję poznać biznes od środka,
  • omówieniu procesów biznesowych zachodzących w spółce,
  • badaniu środowiska kontroli wewnętrznych
  • spotkaniach z pracownikami różnych spółek, z którymi współpracujemy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie oraz dostęp do kafeterii My Benefit.
  • Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.
  • Realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego w ramach procesu „Performance Experience”.
  • Różnorodne zadania, dzięki którym zapoznasz się z wieloma procesami biznesowymi oraz współpracę z przedstawicielami spółek będących naszymi klientami.
  • Ciągły rozwój, ponieważ będziesz mieć szansę na zdobycie wiedzy nie tylko z zakresu finansów, ale również szeroko pojętej wiedzy biznesowej.
  • Wsparcie buddy’ego podczas pierwszych miesięcy pracy oraz coacha, który będzie dbać o rozwój Twojej kariery.
  • Rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego na biegłego rewidenta, w tym finansowanie wszystkich egzaminów oraz szkoleń do nich przygotowujących.
  • Rozwój umiejętności miękkich w ramach Deloitte Learning Academy, a także bogatą ofertę szkoleń i warsztatów wraz z dostępem do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo – rozwojowej.
  • Rozbudowany Program Employee Well - being.
  • Deloitte Adventure Team! Trenuj ze sportowcami i podejmuj kolejne wyzwania.

Ścieżka rekrutacji

Zaaplikuj online, wypełnij testy i spotkaj się z nami.

O zespole

Jako Dział Assurance tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy!

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Asystent
Asystent