Deloitte
Data aktualizacji: 2022-12-01
Katowice, śląskie
Podatki, Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Praktyki w zespole CIT w Doradztwie Podatkowym

Katowice

Dołącz do nas, jeżeli:

  • jesteś studentką lub studentem 4 lub 5 roku studiów (kierunków: prawo, rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie)
  • chcesz się rozwijać w obszarze podatków
  • znasz język angielski na poziomie co najmniej B2
  • znasz programy MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • nauka nowych rzeczy sprawia Ci przyjemność
  • masz już za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie podatków/prawa podatkowego - będzie to dla nas dodatkowy atut

Twoja przyszła rola

Będziesz wspierać nas w następujących zadaniach:

  • wyszukiwanie i wstępne analizowanie informacji z obszaru podatków/prawa podatkowego
  • research informacji spoza obszaru podatków niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów
  • rozwiązywanie konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzanie raportów, opinii, pism do organów podatkowych

Co oferujemy:

  • płatne praktyki (na podstawie umowy zlecenie), które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • hybrydowy model pracy – Deloitte Flex
  • wsparcie buddy’ego podczas pierwszych miesięcy
  • przyjacielską i wspierającą atmosferę
  • poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołów w Doradztwie Podatkowym Deloitte
  • rozwój umiejętności miękkich w ramach Deloitte Learning Academy
  • dostęp do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo – rozwojowej CURA, gdzie znajdują się szkolenia z Linkedin Learning, Udemy, Harvard – Manage Mentor i wiele innych

Ścieżka rekrutacji

I etap – zapoznajemy się z Twoją aplikacją

II etap – zapraszamy na testy online - analityczne i z j. angielskiego

III etap – wybrane osoby zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne (online)

O zespole

Specjaliści Zespołu Business Tax (CIT) pomagają podmiotom krajowym oraz zagranicznym zarówno w rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą jak i w realizacji projektów związanych z planowaniem podatkowym. W trakcie realizacji projektów dostarczają naszym klientom rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie poziomu efektywności podatkowej prowadzonej działalności gospodarczej przy jednoczesnym podniesieniu stopnia kontroli i bezpieczeństwa podatkowego.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.