PwC
Data aktualizacji: 2023-09-20
Power Platform Consultant
Nr ref. 390883WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów w technologii Microsoft

Jesteśmy zgranym zespołem ponad 70 specjalistów (konsultantów, programistów, architektów, analityków i kierowników projektów) pracującym w ramach spółki technologicznej PwC.
Wspólnie projektujemy i wdrażamy rozwiązanie Low-Code Power Platform, architekturę chmurową Azure oraz dostarczamy zaawansowane aplikacje naszym klientom zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.
Łączymy siły nie tylko przy pracy nad projektami, ale również podczas zmagań sportowych, które są naszą wspólną pasją (maraton oglądania Netflixa też się liczy ;)).

Szukasz różnorodności?

To świetnie - z nami masz możliwość pracy na projektach w wielu branżach - finanse, telekomy, FMCG, bankowość, automotive itp.
Dodatkowo praca z Power Platform to nie tylko wytwarzania aplikacji to praca z klientem, wspólne definiowanie wymagań oraz ich realizacja w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań biznesowych dla naszych klientów.

Interesuje Cię praca z najnowszymi technologiami?

Nasi konsultanci oraz programiści, chętnie wymienią się z Tobą wiedzą związaną z:
Power Apps, Power Automate, Power Virtual Agent, PCF (Power Apps component framework), Power BI, Office 365, Azure Functions, Typescript, React, Azure DevOps.

Ty dołączasz do nas, my dbamy o Ciebie najlepiej jak potrafimy:

  • Przy wsparciu Team Leadera, stworzysz swój własny plan szkoleniowy, dopasowany do Twoich potrzeb i zainteresowań

  • We’ve got your back - masz nasze finansowe wsparcie na szkolenia techniczne, biznesowe i certyfikacje

  • W ramach globalnego partnerstwa, oferujemy Ci nielimitowany dostęp do certyfikatów Microsoft

  • A do tego zapewniamy Ci czas na naukę - możesz korzystać z dedykowanych szkoleniom dni. Twój rozwój to nasz priorytet!

  • Możesz pracować zdalnie

  • Zyskujesz szeroki wachlarz benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie, multikafeteria i nie tylko)

Zakres zadań, jakie przed Tobą postawimy:

  • 80% czasu pracy to analiza, projektowanie i budowa nowych aplikacji biznesowych dla klientów, 20% to spotkania i nauka (za wsparcie i utrzymanie odpowiadają nasi koledzy z innego zespołu ;) )

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Dostarczanie zwinnych rozwiązań Low-Code w terminie i z oczekiwaną jakością

  • Aktywny udział w szkoleniach zapewniający rozwój i aktualizację wiedzy

Czego oczekujemy:

  • Min rocznego doświadczenia pracy z Power Platform, a w szczególności Power Apps (Canvas Apps, Model-Driven Apps) i Power Automate, najlepiej popartego certyfikatem na poziomie Fundamentals (PL-900)

  • Znajomości zagadnień UX oraz UI w stopniu pozwalającym tworzyć aplikacja Power Apps Canvas o nowoczesnym wyglądzie

  • Znajomości Dataverse

  • Znajomości zasad licencjonowania produktów Power Platform

  • Bardzo dobrego poziomu języka angielskiego

  • Znajomości Office 365 a w szczególności SharePoint oraz Teams w obszarze możliwości integracji z komponentami Power Platform

  • Proaktywnego podejścia do obowiązków i dzielenia się wiedzą z zespołem

Mile widziane:

  • Certyfikacja Power Platform na poziomie Associate (PL-100, PL-200)

  • Doświadczenie w pracy z Power Pages oraz Power Virtual Agent

  • Gotowość dalszego pogłębiania wiedzy w obszarze Power Platform,  Microsoft Office 365 oraz Azure

  • Znajomość:

    • PCF - Power Apps component framework

    • Power Apps Custom Connectors

    • HTML

    • CSS

  • Umiejętność pracy na zadaniach w środowisku Azure DevOps

  • Wiedza z obszaru zarządzania Azure Active Directory, Office 365 users/groups

FaQ

  • Metodyka - najczęściej Agile chociaż ze względu na pracę z technologiami typu Low-Code czasami realizacja całego projekt to zaledwie kilka dni bliskiej współpracy z klientem rezultatem których jest gotowe rozwiązanie biznesowe

  • Środowisko pracy - Azure Devops gdzie tylko to możliwe

Szukamy ludzi z pasją, więc jeśli nawet nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz że Low-Code i tworzenie zwinnych rozwiązań biznesowych jest dla Ciebie a do tego chcesz przebiec wspólnie Runmageddon, zmierzyć się w “cycling challange” albo chcesz podzielić się czymś co sam/a lubisz robić, to zapraszamy do kontaktu! :)

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.