Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-26
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Głównej Księgowej / Głównego Księgowego. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu.

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 194089/8723

Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej,
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięczne, kwartalne i roczne),
  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • aktywne monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach księgowych i podatkowych,
  • organizowanie i nadzór nad okresowymi spisami natury składników majątku,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi oraz Zarządem.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego / Zastępcy Głównego Księgowego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: ekonomia, rachunkowość, finanse),
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,
  • znajomość systemu SAP lub Oracle - mile widziana,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Oferta obejmuje:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę (dodatkowo 13 wynagrodzenie),
  • ubezpieczenie grupowe oraz medyczne,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.