Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-12
Controlling Manager
Nr ref. 193819/8444
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość
angielski

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za zarządzanie obszarem kontrolingu oraz raportowanie w spółce produkcyjnej,
  • odpowiedzialność za proces przygotowywania rocznego budżetu, forecastów oraz planów wieloletnich oraz kontrola ich realizacji,
  • przygotowywanie i dostarczanie informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • monitoring i kontrola ryzyk związanych z działalnością firmy,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji,
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej,
  • bezpośrednia współpraca z zarządem firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse i rachunkowość,
  • biegła znajomość przepisów dotyczących rachunkowości (w tym ustawy o rachunkowości),
  • minimum  5 lata doświadczenia na stanowisku Kontrolera Finansowego lub Menedżera działu Kontrolingu,
  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim będzie dużym atutem,
  • dobra znajomość zasad kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • posiadanie jednej z kwalifikacji: ACCA lub CIMA będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz SAP.
Oferta obejmuje:
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.