Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2023-01-25
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Project Management
angielski
Data aktualizacji: 2023-01-25
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

Jedną z naszych priorytetowych wartości PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych wyzwań u naszych Klientów.

Jesteśmy zespołem doradztwa strategicznego świadczącego usługi dla Instytucji Finansowych. Prowadzimy projekty dla klientów wszystkich branż zarówno w Polsce jak i w całym regionie Europy Środkowo Wschodniej. Pomagamy naszym klientom podejmować strategiczne decyzje biznesowe i dotyczące modeli operacyjnych.

Chmura to dla nas nie tylko znak na niebie świadczący o pogodzie czy niepogodzie, ale rozwiązania biznesowe i technologiczne, dzięki którym możemy przeprowadzać transformację i podnosić efektywność operacji i procesów u naszych Klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant/ Konsultantka w zespole Strategy & Operations

 

Nie mamy gotowca na nasz profil, sprawdza się u nas to, że jesteśmy

różnorodni i multikompetencyjni, dzięki czemu dostarczamy klientom usługi na najwyższym poziomie i kompleksowo rozwiązujemy różne wyzwania zagadnienia. 

Firma inwestycyjna w Kanadzie? 👍

Bank w Azerbejdżanie?👍

W pierwszym kroku procesu rekrutacyjnego, będziesz miał/a okazję porozmawiać z naszą Rekruterką Sandrą, na kolejnym etapie na pewno będzie okazja do poznania osób z którymi będziesz pracował - Bartka i Marcina.

Chcesz wiedzieć coś więcej o osobach z którymi będziesz rozmawiać?

Sprawdź nas LinkedIn lub zobacz co mamy do powiedzenia:

https://bit.ly/3AgvutC

https://bit.ly/3EcDOvC

https://bit.ly/3AEggPB

 

Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

 

Twoja przyszła rola:

 • Ocena efektywności organizacji oraz wsparcie w procesie przeprowadzenia restrukturyzacji proponowanych rozwiązań

 • Budowa rozwiązań dla problemów biznesowych, operacyjnych, finansowych oraz ryzyka od koncepcji do implementacji, w szczególności związanych z wyzwaniami płynącymi ze spadku rentowności, udziałów w rynku, zmieniającego się otoczenia rynkowego

 • Identyfikowanie wpływu nowych koncepcji i rozwiązań w obszarze kanałów sprzedaży na wyniki

 • Opracowywanie benchmarków, raportów analitycznych, tworzenie analiz i projekcji finansowych

 • Budowanie planów wdrożenia i zarządzanie zmianą w organizacji

 • Prowadzenie i koordynacja prac projektowych, zgodnie z najwyższymi zasadami zarządzania projektami

Dołączając do nas zyskujesz:

 • Szybki rozwój dzięki pracy na projektach polskich i międzynarodowych 

 • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program), platforma szkoleniowa dla każdego pracownika

 • Program BeWell@PwC, czyli stałe aktywności well-beingowe, cyklicznie organizowane eventy, konsultacje specjalistyczne, sesje mindfulness

 • Kompleksowa opieka medyczna (w tym “swoboda leczenia” czyli refundacja wizyt w dowolnych placówkach oraz rozszerzona opieka stomatologiczna)

 • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów (korzystasz z MultiSport lub Twoje konto miesięcznie doładujemy dodatkowymi środkami)

 • Dodatkowe ubezpieczenia

 • Elastyczny model pracy

Aplikuj do nas jeśli:  

 • Masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w podobnym biznesie (bank, firma doradcza lub firma technologiczna świadcząca usługi dla sektora finansowego 

 • Masz ukończone studia wyższe na  kierunku biznesowym lub technologicznym (inżynieryjnym)

 • Swobodnie czujesz się w pracy z liczbami, analizie danych (MS Excel) oraz MS PowerPoint;

 • Biegle posługujesz się językiem angielskim (C1/C2) i polskim (co przyda się do  codziennej pracy z naszymi obcojęzycznymi pracownikami i Klientami z regionu CEE

 • Potrafisz w jasny i komunikatywny sposób prezentować skomplikowane zagadnienia

 • Posiadasz znajomość programów statystycznych oraz języków programistycznych – to dla nas nice to have 😊

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.