Accenture Intelligent Consulting Hub Europe
Data aktualizacji: 2022-12-15
opolskie
Bankowość, IT, Konsulting
angielski, polski
Internship in Technology Strategy & Advisory Practice (CN)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa procesu przesyłania danych do Data Lake przy użyciu Python, SQL, Spark, Scala

  • Budowa procesów przetwarzania danych w Data Lake na platformie chmurowej, na przyklad AWS (Lambda, Glue)

  • Zaprojektowanie modelu danych dla Data Mart i zbudowanie go na platformie Snowflake

  • Budowa dashboardu Business Intelligence przu użyciu PowerBI, Tableau

  • Opracowanie zapytań i skryptów do analizy jakości danych

Nasze wymagania

  • Status studenta - preferowani studenci IV lub V roku kierunków: informatyki, fizyki, matematyki, metod ilościowych i badań operacyjnych

  • Doświadczenia (na poziomie studiów lub zawodowego) w obszarze analizy danych

  • Zaawansowana znajomość przynajmniej jednego z następujących języków programowania: Python, R, SQL

  • Chęć i zdolność do pracy na terenie całej Europy (na późniejszych etapach kariery)

  • Biegłej znajomość języka angielskiego oraz polskiego w mowie i piśmie. Zaawansowany poziom dodatkowego języka (szczególnie niemieckiego) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych takich jak: PowerBI, QlikSense, Tableau będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość narzędzi i usług chmurowych od wiodących dostawców (AWS, Azure, GCP) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ofertę płatnych praktyk w ramach mowy zlecenia (status studenta jest obowiązkowy)

  • Atrakcyjny pakiet finansowy, dla wybranych osób po zakończeniu stażu możliwość kontynuacji w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Możliwość zdobycia pożądanych umiejętności w dynamicznym, profesjonalnym i międzykulturowym środowisku

  • Możliwość współpracy z globalnymi klientami z listy Fortune 500

Benefity

możliwość pracy zdalnej
możliwość uzyskania uprawnień

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej/li>
  • możliwość uzyskania uprawnień

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 293 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. Strona internetowa firmy to accenture.com.

Poszukujemy studentów zainteresowanych płatnym stażem w dziale Rekrutacji lub absolwentów chcących rozpocząć swoje doświadczenia z Rekrutacją na stanowisku Asystenta ds. Administracyjnych.

When applying please enclose the below statement:
I hereby consent to the processing of my personal data by Accenture sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw (00-121), at ul. Sienna 39, NIP 526-00-15-900 (Data Controller), in accordance with the Act of May 10, 2018 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2018, item 1000) and the Regulation on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (Data Protection Directive), necessary to carry out the recruitment process by Accenture. At the same time, I declare that I provide my personal data completely voluntary. I also declare that I have been informed about my right to withdraw my consent or object to processing of data, request access to them, rectification, deletion, limitation of processing and their transfer, at any time and the right to lodge a complaint to the data protection supervisory authority. I hereby also consent to the processing of my personal data for future recruitment proceedings held by Accenture sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw (00-121), at ul. Sienna 39, NIP 526-00-15-900 (Data Controller), in accordance with the Act of May 10, 2018 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2018, item 1000) and the Regulation on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (Data Protection Directive). At the same time, I declare that I provide my personal data completely voluntary. I also declare that I have been informed about my right to withdraw my consent or object to processing of data, request access to them, rectification, deletion, limitation of processing and their transfer, at any time and the right to lodge a complaint to the data protection supervisory authority.

Candidates who are currently employed by a client of Accenture or an affiliated Accenture business may not be eligible for consideration.

Accenture does not discriminate employment candidates on the basis of race, religion, color, sex, age, disability, national origin, political beliefs, trade union membership, ethnicity, denomination, sexual orientation or any other basis impermissible under Polish law.

Please be advised that only selected candidates will be contacted.