Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2022-12-19
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Human Resources, Administracja
angielski, niemiecki

Młodszy Administrator HR z językiem niemieckim

Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające do pracy prowadzone są online.

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Chcesz zdobyć unikatowe umiejętności z Workdaya (szkolenie zakończone certyfikatem)
  • Chcesz zarządzać systemami HR
  • Jesteś gotowy na zdobycie doświadczenia w pracy z międzynarodowymi firmami
  • Lubisz dzielić się wiedzą
  • Chcesz mieć możliwość uczenia się od doświadczonych kolegów
  • Jesteś otwarty na podróże służbowe
  • Bardzo dobrze znasz MS office
  • Znasz biegle język niemiecki i angielski

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Zarządzanie procesami HR-owymi
  • Wdrażanie środowiska Workday w międzynarodowych firmach
  • Analizowanie potrzeb klientów, wdrażanie usprawnień w procesach HR
  • Współpracowanie z innymi członkami zespołu
  • Wzbogacanie własnej wiedzy na temat Workdaya

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Przestrzeń, w której możesz rozwijać

  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji, platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. MS Azue, AWS, Google, ServiceNow i inne)
  • Będziesz miał możliwość dołączenia do różnych społeczności technicznych.
  • Elastyczne godziny pracy dzięki różnorodności projektów. Zapytaj swojego rekrutera o możliwe opcje.

Naszą legendarną atmosferę
Nie mamy sztywnego dress code'u, ale za to mamy wspaniałe społeczności i inicjatywy zmieniające świat. Zawsze znajdzie się ktoś, kto z chęcią rozpocznie dzień od filiżanki kawy - nawet wirtualnie! Jesteśmy dużą firmą o wyjątkowej atmosferze - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy się ważnymi chwilami i... po prostu się lubimy!

I inne benefity:

  • Możliwość pracy w ramach Polityki Pracy Elastycznej zakładającej opcje pracy w modelu hybrydowym, elastyczne godziny, pakiet wyposażenia i inne.
  • Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
  • Dodatkowe bonusy za polecenie znajomych do pracy w Capgemini
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais (bilety do kina, karta Multisport i inne)
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy

Kim jesteśmy?

Capgemini Invent będący częścią Grupy Capgemini, świadczy usługi z zakresu doradztwa, transformacji i innowacji cyfrowej, wspierając organizacje w tworzeniu nowej, lepszej przyszłości.

W ponad 30 biurach i 22 studiach kreatywnych na całym świecie, nasz ponad 6-tysięczny zespół łączy strategię, technologię, naukę o danych i kreatywne projektowanie z dogłębną znajomością branży aby opracowywać nowe rozwiązania cyfrowe i modele biznesowe przyszłości.

Jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem utalentowanych entuzjastów Data Science, którzy z pasją tworzą innowacyjne produkty i usługi dla klientów z różnych branż. Naszym celem jest szybkie opracowywanie rozwiązań jutra poprzez zastosowanie najnowszych technologii i technik Data Science.
Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub  odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska).