Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2023-04-10
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Administracja
angielski

Specjalista/Starszy Specjalista w zakresie rozliczeń projektu EXPO

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje Zadania:

  • udział w zarządzaniu finansowym realizacją umów dotacji celowych, umowy partnerstwa w realizacji projektu pozakonkursowego Brand 3.3.2 POIR i innych projektów finansowanych z Unii Europejskiej, w tym w szczególności: sporządzanie bieżących informacji, planowanie wydatków, monitorowanie wydatkowania, kontrola prawidłowości ponoszenia wydatków, sporządzanie wniosków o transze dotacji, dokonywania zmian w budżecie
  • realizacja zadań sprawozdawczych w ramach dotacji celowych, umowy partnerstwa w realizacji projektu pozakonkursowego Brand 3.3.2 POIR oraz innych projektów finansowanych z Unii Europejskiej, w tym: przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych (w tym rocznych)
  • realizacja bieżącego obiegu dokumentów finansowych związanych z realizacją umów dotacyjnych, w tym obsługa elektronicznego programu obiegu i autoryzacji dokumentów finansowych
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji dotyczącej wyłonienia wykonawców w drodze ustawy pzp i w drodze wewnętrznych procedur Spółki

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w rozliczaniu projektów finansowanych ze środków z dotacji budżetu państwa lub ze środków unijnych
  • doświadczenie w pracy przy rozliczaniu finansowym umów z kontrahentami
  • doświadczenie w pracy przy planowaniu i monitorowaniu wydatków ponoszonych w ramach projektów
  • mile widziane doświadczenie w realizacji zadań finansowo-księgowych (np. ewidencja księgowa, rozrachunki z kontrahentami z bankiem, sprawozdawczość finansowa, itp.)
  • wykształcenie wyższe, rekomendowane kierunki: ekonomia, finanse lub pokrewne
  • mile widziane ukończone szkolenia z zakresu księgowości
  • podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości, zasad prowadzenia ewidencji księgowej oraz przepisów ustawy o finansach publicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym pracę z dokumentami w tym języku
  • umiejętność obsługi MS Excel na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym, mile widziany certyfikat z ukończonego kursu lub szkolenia
  • skrupulatność, dokładność i cierpliwość w realizacji złożonych zadań na liczbach
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski