Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-02-24
Dyrektor Generalny (Resort 5*)
Nr ref. 194144/8783
dolnośląskie
Konsulting, Project Management, Zakupy
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, sieci prężnie rozwijających się resortów hotelowych 5*, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Generalnego Resortu.

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:
  • zarządzanie resortem hotelowym 5* oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • tworzenie i realizacja strategii rozwojowej wszystkich obiektów,
  • zarządzanie i kontrolowanie budżetu kosztowo-przychodowego,
  • pozyskiwanie kontraktów oraz dofinansowań,
  • nawiązywanie relacji z kontrahentami,
  • wdrażanie i nadzorowanie nowych procedur.
Wymagania:
  • minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem w Hotelu 5 lub 4 gwiazdkowym,
  • szeroka wiedza na temat hotelarstwa,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne,
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • język angielski na poziomie min. B2.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne warunki finansowe z systemem premiowym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą (B2B),
  • pracę w renomowanym 5* resorcie hotelowym,
  • zakwaterowanie i wyżywienie.

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski