Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2023-01-26
Gdańsk, Katowice, Łódź, Wrocław, Warszawa, pomorskie, śląskie, łódzkie, dolnośląskie, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2023-01-26 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Jedną z naszych priorytetowych wartości w PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych wyzwań u naszych Klientów.

Zespół ESG to ciągle nowe wyzwania, zmieniające się otoczenie i ambitni klienci. 

Razem, doradzamy, promujemy i pomagamy kreować zieloną i etyczną przyszłość polskiego sektora finansowego. W naszym obszarze nie ma nudnego projektu, każdy różni się wymaganiami, podejściem i wymaganą wiedzą, co motywuje nas do ciągłej nauki i doskonalenia tego, w czym jesteśmy już dobrzy. Wszechstronność naszego zespołu pozwala rozwijać się w aspektach strategicznych, regulacyjnych, czy inwestycyjnych, a nawet w zrozumieniu i współpracy z jednostkami unijnymi, które odpowiedzialne są za kierowanie kapitałem w stronę zielonej przyszłości. Doradztwo dla największych polskich i międzynarodowych banków odbywa się w przyjaznej, luźnej i humorystycznej atmosferze, gdzie każdy członek zespołu i jego pomysły są na wagę złota. ESG w PwC to nie tylko biurokracja w instytucjach, a kreatywne podchodzenie do problemów i sprawne rozwiązywanie ich.

Nasze zespoły rosną w siłę, a w ramach tej rekrutacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy/a Konsultant/ka w Zespole ESG

Tak kreujemy tą rolę w zespole:

To czym się chwalimy to fakt, że nasze projekty są niebanalne, a najciekawsze jest to, że każdy z projektów, które realizujemy jest inny. Dlatego też bardzo liczymy na Twoją kreatywność! Nie ma nudy :-)

Dołączając do nas będziesz miał/a szansę inspirować się wiedzą innych oraz  brać udział w projektach związanych z tematyką zrównoważonego finansowania (ESG) oraz tematów dotyczących wpływu regulacji na sektor finansowy (jesteśmy praktykami a nie prawnikami - nasza praca to głównie praca z klientami jak w rzeczywistości wdrożyć wymogi wpisane w rozmaitych aktach prawnych).Kreujemy nową rzeczywistość biznesową pomagając tworzyć dla naszych Klientów nowe produkty, rozwiązania strategie i projekcje finansowe.

Możesz być częścią ponad 20 osobowego zespołu, po prostu fajnych i zgranych ludzi. Zespołu, do którego każdy wnosi coś wyjątkowego, w którym dzielimy się swoimi pasjami nie tylko tymi zawodowymi. 

W pierwszym kroku procesu rekrutacyjnego, będziesz miał/a okazję porozmawiać z naszą Rekruterką Karoliną, na kolejnym etapie na pewno będzie okazja do poznania osób z którymi będziesz pracował - Doroty Hutny,Jarka Dębeckiego, Piotra Bednarskiego  i Janka Domanika.

Chcesz wiedzieć coś więcej o osobach z którymi będziesz rozmawiać?

Sprawdź nas LinkedIn lub zobacz co mamy do powiedzenia:

https://www.linkedin.com/posts/dorota-hutny_agjladkonkurencji-ghg-esg-activity-6945327501472641024-walm?utm_source=linkedin_share&utm_medium=member_desktop_web

https://www.pwc.pl/pl/publikacje/zielone-finanse-po-polsku-jak-esg-zmieni-sektor-bankowy-i-finansowanie-firm.html

https://alebank.pl/warto-byc-liderem-esg/?id=387903&catid=27735

Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!


Dołącz do nas jeśli:

 • Posiadasz trzyletnie doświadczenie w obszarze finansów, audytu finansowego lub zrównoważonego finansowania;
 • Taksonomia kojarzy Ci się nie tylko z lekcjami biologii w liceum;
 • Chciałbyś brać udział w zielonej transformacji pomagając wiodącym instytucjom finansowym w zmniejszeniu emisyjności;
 • Nie masz awersji do przeczytania przepisu prawnego i zastanowienia się co oznacza w praktyce;
 • Uważasz, że ESG należy zacząć od samego siebie, dlatego chciałbyś przyjeżdżać do biura na rowerze, hulajnodze czy wrotkach (lub komunikacją publiczną – nasze biuro jest ~100m od stacji metra) a w  biurze, gdzie pracujesz dbasz o segregację odpadów i oszczędność energii;
 • Chciałbyś mieć możliwość dzielić się doświadczeniami z grupą ponad 1000 ekspertów w dziedzinie ESG z całego świata, którzy na bieżąco dzielą się wiedzą i doświadczeniami;
 • Nie przeszkadza Ci, że pracujemy hybrydowo z Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Częstochowy;
 • Fajnie by było, gdybyś wiedział coś o debetach, kredytach i sumach bilansowych (zwłaszcza w odniesieniu do banków).
   

Co zyskasz dołączając do nas?

 • Współpracę w zgranym zespole, od którego można się dużo nauczyć, a po pracy iść na lemoniadę :-) Chcesz zobaczyć z kim się pracuje - z chęcią umówimy kawę na mieście, jako dodatkowy element procesu!
 • Masz pomysł co moglibyśmy robić poza pracą? Gramy w planszówki, jeździmy na kajaki i rajdy samochodami terenowymi - może masz jeszcze jakiś pomysł?
 • Szybki rozwój dzięki pracy na projektach, które realizujemy dla największych instytucji finansowych - tych polskich i tych zagranicznych;
 • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program), szkolenia językowe;
 • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport;
 • Kompleksowa opieka medyczna (w tym “swoboda leczenia” czyli refundacja wizyt  i rozszerzona opieka stomatologiczna);
 • Dodatkowe ubezpieczenia;
 • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów;
 • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe;
 • Elastyczny model pracy (możliwość pracy w pełni zdalnej).

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: pl_karieraeksperta@pwc.com 

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy pl_karieraeksperta@pwc.com  nie służy do przesyłania aplikacji. 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.