Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-02-24
Key Account Manager (packaging)
Nr ref. 194269/8925
Katowice, śląskie
Obsługa klienta, Project Management, Sprzedaż, Zakupy
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera rynku produkcji folii opakowaniowej z trzema zakładami produkcyjnymi na terenie Polski, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Key Account Managera.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z nowymi oraz aktualnymi klientami firmy,
  • odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami, przygotowywanie ofert oraz negocjacje handlowe,
  • profesjonalne reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • raportowanie działań sprzedażowych.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B (mile widziana branża opakowań foliowych),
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji,
  • znajomość języka angielskiego – min. B2,
  • gotowość do podróży służbowych w wyznaczonym regionie,
  • prawo jazdy kat B.
Oferta obejmuje:
  • wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski