Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-02-27
Samodzielna Księgowa
Nr ref. 194206/8939
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • aktywny udział w zamykaniu miesiąca,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów,
  • przegląd i zatwierdzanie księgowań współpracowników,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań,
  • dbanie o terminowy obieg dokumentów,
  • tworzenie analiz i prezentacji ad hoc.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe, uzyskane na kierunkach finanse, rachunkowość,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku starszego lub samodzielnego księgowego,
  • znajomość zasad ustawy o rachunkowości i MSSF,
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację,
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.
Oferta obejmuje:
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość awansu w strukturach firmy.