Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-02-22
Dyrektor Operacyjny
Nr ref. 194328/8994
Łódzkie
Konsulting, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej o zasięgu międzynarodowy poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Operacyjnego.

Miejsce pracy: Łódzkie

Opis stanowiska:
  • zarządzanie pionem operacyjnym firmy,
  • opracowywanie celów oraz planów rozwojowych podległych działów, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firmy,
  • nadzorowanie oraz optymalizacja procesów operacyjnych w sposób zapewniający wysoką jakość obsługi klientów,
  • przyjrzenie się wskaźnikom KPI i ich nadzorowanie,
  • zidentyfikowanie procesów w poszczególnych obszarach,
  • współtworzenie budżetu operacyjnego i nadzór nad jego realizacją,
  • koordynacja współpracy między poszczególnymi działami,
  • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych,
  • zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy dla podległych pracowników,
  • raportowanie do Zarządu Spółki.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • orientacja biznesowa, myślenie strategiczne,
  • doświadczenie w tworzeniu, optymalizacji i zarządzaniu procesami,
  • umiejętność identyfikacji problemów, planowania i podejmowania decyzji,
  • wysoki poziom myślenie analitycznego,
  • nastawienie na osiąganie założonych celów,
  • otwartość na zmiany i wyzwania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności budowania i utrzymywania relacji, organizacyjne i przywódcze,
  • silna motywacja, energia i dążenie do ciągłego doskonalenia,
  • umiejętność motywowania zespołów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferta obejmuje:
  • pracę w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • pakiet benefitów dodatkowych m.in. samochód służbowy,
  • interesujące wyzwania zawodowe.