PwC
Data aktualizacji: 2023-03-18
Młodszy Analityk IT
Nr ref. 412650WD
Poznań, Gdańsk, Katowice, Łódź, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, wielkopolskie, pomorskie, śląskie, łódzkie, dolnośląskie, lubelskie, mazowieckie, małopolskie
IT, Konsulting, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Czy wiesz czemu warto zostać konsultantem IT w Zespole Architektury i Integracji? Uczestniczymy w tworzeniu rozwiązań IT od początku - inicjalnej koncepcji do uruchomienia i przekazania działającego rozwiązania do utrzymania. Bierzemy odpowiedzialność za znaczącą część rozwiązania. Dbamy o zakres rozwiązania zarówno w kontekście wymagań, integracji jak i architektury realizacji. Głównym obszarem działania są rozwiązania cloud. Działamy w międzynarodowych zespołach.

Nasza praca jest pełna wyzwań do których zapraszamy także Ciebie!

Obowiązki:

  • Uczestnictwo/współprowadzenie warsztatów biznesowych i IT dot. modelowania procesów, zbierania wymagań, projektowania rozwiązań

  • Analiza, tworzenie i zarządzanie wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi

  • Analiza danych oraz projektowanie logicznych modeli danych

  • Projektowanie i współpraca przy realizacji rozwiązań IT

Wymagania:

  • Do 3 lat doświadczenia komercyjnego w projektach IT w roli konsultanta, programisty, PMO itp.

  • Ogólna znajomość zagadnień IT takich jak bazy danych, języki programowania, architektury systemów, itp.

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Elastyczność w zakresie dostosowania zakresu wykonywanych obowiązków do wymagań projektowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Otwartość na naukę nowych umiejętności, gotowość do podejmowania wyzwań

  • Poczucie humoru :)

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów jak XML, REST, SOAP, ESB

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wykorzystującej UML, BPMN

  • Znajomość metodyk i narzędzi modelowania zagadnień IT w zakresie analizy i projektowania rozwiązań.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT

  • Różnorodność projektów i branż

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze analizy biznesowej, systemowej, analizy danych

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, rabaty na zakupy, dofinasowanie aktywności sportowych -Ty decydujesz z czego korzystasz na naszej platformie kafeteryjnej

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma learningowa

Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: pl_ITrecruitment@pwc.com.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.