Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-06-25
HR Manager
Nr ref. 194366/9053
pomorskie
Human Resources
angielski
HR Manager

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla znanej międzynarodowej spółki produkcyjnej poszukuję HR Managera. Ciekawa, nowotworzona rola w prężnie rozwijającej się organizacji.

HR Manager

HR Manager

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:
  • bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej,
  • nadzór nad procesem rekrutacji oraz uczestnictwo w procesach na wyższe stanowiska,
  • zarządzanie procesem onboardingu oraz obszarem szkoleń i rozwoju pracowników,
  • budowanie i wdrażanie nowych narzędzi HR,
  • współtworzenie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych, jakościowych benefitów i aktywności mających na celu wzrost zadowolenia pracowników,
  • budowanie relacji między zespołami, dbanie o właściwą komunikację oraz kulturę organizacyjną w firmie,
  • bieżące monitorowanie środowiska prawnego z zakresu prawa pracy,
  • opieka nad pracą podległego zespołu (HR twardy & miękki).
Wymagania:
  • min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub HR Business Partnera,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym - najchętniej w obszarze firm produkcyjnych,
  • doświadczenie kadrowo-płacowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,
  • samodzielność, inicjatywa, świetna organizacja pracy własnej, wysokie poczucie współodpowiedzialności.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samochód służbowy, pakiet benefitów,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dynamicznie rozwijającej się,
  • współpraca z doświadczonym managementem,
  • udział w ciekawych projektach,
  • zgrany zespół.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski