Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-03-29
Analityk Biznesowy
Nr ref. 194390/9065
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie budżetu, prognoz oraz analiz biznesowych z uwzględnieniem kategorii asortymentowych,
  • przygotowanie regularnych raportów oraz analiz ad-hoc,
  • analiza i monitoring realizacji planów sprzedaży,
  • udział w projektach sprzedażowych, opracowywanie rekomendacji dla kierownictwa firmy,
  • sporządzanie analiz rentowności działań operacyjnych,
  • analiza cen sprzedaży, systemów rabatowych oraz promocji.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej lub kontrolingu, najlepiej w branży FMCG, Consumer Goods lub Retail,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, statystyka bądź matematyka),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • doświadczenie w pracy z dużą ilością danych,
  • zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excela oraz Power Pointa,
  • umiejętność korzystania z narzędzi VBA i /lub SQL - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem.
Oferta obejmuje:
  • pracę w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w ciekawych projektach o znaczeniu strategicznym z punktu widzenia organizacji,
  • możliwość pracy w międzynarodowej i rozpoznawalnej firmie od wielu lat obecnej na polskim rynku,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • hybrydowy tryb pracy.