Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-03-22
Senior Tax Accountant
Nr ref. 194431/9193
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawniczej poszukuję kandydata na stanowisko Senior Tax Accountant.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych spółki oraz pełnej dokumentacji podatkowej (VAT, CIT),
  • analiza przepisów podatkowych oraz rachunkowych przy bieżącej współpracy z doradcą podatkowym,
  • bezpośrednia współpraca z Regional Head of Finance,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku finansowego,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Grupy,
  • współpraca z audytorem oraz instytucjami zewnętrznymi,
  • udział w procesie budżetowania,
  • bieżąca współpraca z innymi biurami kancelarii na świecie ze szczególnym uwzględnieniem regionu CEE,
  • opracowywanie oraz wdrażanie nowych procedur i procesów w obszarze podatków/księgowości.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość obowiązujących przepisów księgowych wg. UoR/MSSF,
  • znajomość systemów klasy ERP oraz narzędzia MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość obowiązujących przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem podatków CIT i VAT,
  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej kancelarii prawnej – będzie dodatkowym atutem.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • wsparcie zespołu i przyjazna atmosfera pracy,
  • bogaty pakiet benefitów: (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, dofinansowanie do kart ZTM),
  • dostęp do programów Health & Wellbeing,
  • wsparcie psychologiczne, prawne i finansowe,
  • nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Warszawy.