Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2023-03-20
Accountant with German
Nr ref. 1538355 41388050
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, niemiecki

Proces rekrutacyjny na to stanowisko oraz szkolenia onboardingowe są przeprowadzane online.

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Przynajmniej 1 rok wcześniejszego doświadczenia w finansach i księgowości, najlepiej w obszarze OTC/AR
  • Dobra znajomość programów SAP i MS Excel
  • Umiejętność radzenia sobie ze wszystkimi rodzajami zapytań od Klientów i sporów
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji w mowie i piśmie z Klientami
  • Dobre umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Monitorowanie, tworzenie i modyfikowanie kont Klientów i dostawców
  • Kontakt z Klientami w sprawie zaległych lub niezrealizowanych płatności (telefony, e-maile)
  • Badanie i rozwiązywanie niezrealizowanych płatności
  • Odpowiadanie na zapytania Klientów
  • Zapewnienie uregulowania należności
  • Aktualizowanie zapisów stanu konta i działań windykacyjnych
  • Raportowanie z działalności windykacyjnej i stanu należności

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:

  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji, platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care).
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów (standard, zmiany popołudniowe, część etatu, praca zdalna). O możliwe opcje zapytaj swojego rekrutera.

Naszą legendarną atmosferę:

  • Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne communities (np. OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community) i dostęp do zmieniających świat inicjatyw takich jak Program Grantowy. Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:

  • Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
  • Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais (bilety do kina, karta Multisport i inne).
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój między innymi wyjątkowymi ludźmi. To zespół, z którym chce się spędzać czas. Szkolenia i inicjatywy, dzięki którym możemy każdego dnia stawać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. Jedną z naszych jednostek biznesowych jest Business Services. Tworzą ją eksperci, świadczący naszym międzynarodowym klientom usługi z obszarów takich jak HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, czy transformacja biznesowa.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz krótkie wideo: Who are we statistically at Capgemini Poland in 2022?

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska).