Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-05-31
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, polskiej firmy usługowej poszukujemy kandydata na stanowisko Głównego Księgowego.

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 194468/9304

Opis stanowiska:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • samodzielne przygotowywanie oraz nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,
  • nadzorowanie oraz koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu księgowego,
  • współpraca z audytorami oraz instytucjami publicznymi (US, NBP, GUS),
  • nadzór nad poprawnością i kompletnością dokumentacji księgowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków,
  • dobra znajomość systemu klasy ERP,
  • dobra znajomość narzędzia MS Excel,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, dofinansowanie szkoleń),
  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.