Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-10-21
Specjalista ds. Kontrolingu
Nr ref. 194505/9340
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnej firmy świadczącej usługi logistyczne w ramach łańcucha dostaw, poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. kontrolingu.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • udział w procesie planowania i prognozowania finansowego,
  • aktywny udział w miesięcznym raportowaniu wyników,
  • analiza oraz prezentowanie danych finansowych,
  • współpraca z działem księgowości przy zamknięciach miesiąca,
  • opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inicjatyw biznesowych,
  • wykonywanie analiz na potrzeby kierownictwa firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze analizy finansowej lub kontrolingu,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • wiedza dotycząca rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • znajomość systemu klasy ERP, znajomość systemu SAP- będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie – B1,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i interpersonalne,
  • gotowość do współpracy z wieloma interesariuszami.
Oferta obejmuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz udział w programie motywacyjnym.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Office MS Excel MS Word ERP
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski