Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-05-31
Dyrektor Finansowy
Nr ref. 194533/9374
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting, Kontroling, Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność i nadzór nad kontrolingiem finansowym i operacyjnym,
  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
  • nadzór i kontrola nad realizacją budżetu oraz długoterminowych planów finansowych,
  • nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych,
  • kontrola kosztów produkcyjnych,
  • kontakty i współpraca z audytem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi,
  • nadzór nad działem finansowo-księgowym, kadrami oraz IT,
  • nadzór nad systemami i rozwojem istniejących w spółce rozwiązań IT.
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub jako kontroler finansowy w spółkach produkcyjnych,
  • mile widziane certyfikaty ACCA lub CIMA,
  • gruntowna wiedza z zakresu finansów spółek i prawa handlowego,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów wewnętrznych oraz tworzenia procedur,
  • doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP lub innych systemów IT w spółkach produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie we współpracy z inwestorem finansowym będzie dodatkowym atutem.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym również samochód służbowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz bonus roczny,
  • dużą możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity: indywidualną ofertę opieki medycznej, elastyczny czas pracy.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Umiejętności
ACCA CIMA ERP
Pełny etat
Dyrektor
Języki
angielski