Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-01-25
Starogard Gdański, pomorskie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, w związku dynamicznym rozwojem na rynku polskim, poszukujemy kandydata zainteresowanego pracą na stanowisku Samodzielnego Księgowego.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Nr ref. 194630/9496

Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki, zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz obowiązującymi przepisami podatkowymi,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji kosztów,
  • udział w optymalizacji procesów księgowych w organizacji,
  • przygotowywanie kalkulacji i analiz na potrzeby zarządu spółki,
  • bieżąca współpraca oraz potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • współpraca z zależnymi jednostkami produkcyjnymi i magazynowymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • znajomość systemów klasy ERP oraz narzędzia MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej - będzie dodatkowym atutem.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w szybko rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju kompetencji merytorycznych i zarządczych,
  • szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, inne benefity pozapłacowe.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel ERP
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski