Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-07-31
Kraków, małopolskie
Podatki, Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjno-dystrybucyjnej, notowanej na GPW, poszukujemy kandydata na stanowisko Consolidation and Internal Controls Manager. Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należała konsolidacja procesów księgowych dla podmiotów zależnych w grupie, w Polsce i za granicą. Siedziba firmy mieści się w okolicach Krakowa.

Consolidation and Internal Controls Manager

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 194645/9509

Opis stanowiska:
  • kontrola operacji księgowych i rozliczeń Intercompany według regulacji IFRS,
  • nadzór nad procesami księgowymi w spółkach zależnych w Polsce i za granicą,
  • kontrola procesów i egzekwowanie nowych rozwiązań i usprawnień w Grupie,
  • sporządzanie reportingu grupowego i rekomendacji dla Zarządu,
  • automatyzacja i optymalizacja procesów kontroli wewnętrznej,
  • śledzenie zmian w przepisach podatkowych i wprowadzanie korekt,
  • udział w procesie standaryzacji i optymalizacji procesów finansowo-księgowych oraz rozwiązań w systemach informatycznych dla celów księgowości, zgodnych z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości.
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w obszarze pełnej księgowości,
  • wymagane doświadczenie związane z konsolidacją na poziomie dużych grup kapitałowych,
  • poprzednie doświadczenie w BIG4 będzie atutem,
  • zaawansowana znajomość MS Excel, znajomość systemów ERP (np. SAP lub IFS mile widziane),
  • doświadczenie w obszarze podatków, cen transferowych oraz MSR,
  • dobra znajomość języka angielskiego min. B2,
  • samodzielność w podejmowanych działaniach, umiejętność badania pakietów konsolidacyjnych.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjne na rynku pracy,
  • praca dająca możliwość rozwoju w dużej spółce,
  • rozwój w kierunku Głównego Księgowego Grupy lub spółek zależnych,
  • możliwość elastycznej pracy zdalnej w ujęciu miesięcznym,
  • pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, Multisport.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Excel ERP
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski