Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-03-14
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Podatki, Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy o profilu handlowo-dystrybucyjnym, europejskiego lidera w swojej branży, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 194657/9521

Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami (UoR, KSR),
  • sporządzanie sprawozdania finansowego,
  • samodzielne przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • zarządzanie zespołem księgowym,
  • optymalizacja pracy działu księgowego,
  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym,
  • kontakt z zewnętrznymi audytorami i innymi interesariuszami,
  • identyfikowanie zagrożeń i proponowanie rozwiązań w tym obszarze.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Z-cy Głównego Księgowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem księgowym,
  • praktyczna znajomości obowiązujących przepisów z zakresu podatków i rachunkowości,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość systemów klasy ERP,
  • znajomość narzędzia MS Excel,
  • odpowiedzialny i uporządkowany sposób myślenia i pracy.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne, adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • premia roczna,
  • telefon służbowy.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel ERP
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski